Vzdálený dohled

Vyvinuli jsme pro vás zařízení, které je schopno upozornit provozovatele, že na chladicím zařízení nastala závada v okamžiku jejího prvotního vzniku. A to již v době, kdy standartní ochranné obvody závadu nemohou rozpoznat. Na základě těchto skutečností se na závadu jako je například únik chladiva nebo přehřívání kompresoru, přijde v mnohých případech i o několik týdnů až měsíců dříve. Naše zařízení na vzdálený dohled tedy snižuje náklady na opravu a provoz a v neposlední řadě přispěje k zabránění destruktivnímu poškození zařízení.


Přehled o Vašem zařízení 24hodin denně

Díky našemu zařízení máte online přístup ke všem snímaným datům z Vašeho zařízení. V případě poruchy nebo nestandartního chování jednotky jste informováni okamžitě SMS a e-mailem.

Veškerá data vyhodnocujeme i manuálně a to každých 24 hodin. Porovnáváme je se záznamy z přechozího období, díky tomu jsme schopni odhalit nestandartní chování nebo závadu ještě dříve, než se na zařízení projeví vyhlašením závady (např: malý únik chladiva, postupně zanášející se filtry na vodě, špinavý kondenzátor atd.)Pohotovostní telefon:   +420 777 701 907